Podrobnosti

Komu je kurz určený? Kurz je určený všetkým, ktorí chcú zvládnuť ruštinu rýchlo, jednoducho a efektívne. Kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v komunikácii, či pripraviť na špecifický účel (vycestovanie do zahraničia, práca so zahraničným klientom, dovolenka, služobná cesta, atď.) Tento typ kurzu zároveň veľmi často využívajú žiaci a študenti, ktorí sa chcú zdokonaliť v ruštine, ktorú preberajú v škole alebo si chcú učivo rozšíriť. Doučovanie ocenia všetci, ktorí nemajú čas dochádzať do jazykovej školy a chcú využiť možnost štúdia v pohodlí domova.
Cena kurzu: od 9,90 €/hod
Miesto konania: Prešov, Košice, Sabinov, Bratislava, Žilina
Úrovne kurzu: A1 - začiatočníci,
A2 - pokročilí začiatočníci,
B1 - mierne pokročilí,
B2 - pokročilí,
C1 - experti
* Vašu úroveň jazykových znalostí si zistíte pomocou zaraďovacieho testu, ktorý nájdete v hornom menu. Konkrétnu úroveň Vami vybraného jazykového kurzu si vyberiete v nezáväznej prihláške.
Učebné materiály: Pracujeme s kvalitnými a osvedčenými didaktickými materiálmi, pričom sa neobmedzujeme len na knihy a pracovné zošity, ale pri výučbe používame aj rôzne autentické doplnkové materiály, audiovizuálnu techniku a internet. Doplnkové materiály pripravené lektorom sú v cene kurzu.
Výstup z kurzu: Certifikát v slovenskom a ruskom jazyku
Viac info o kurze