Podrobnosti

Komu je kurz určený? Kurz “šitý na mieru“, či už máte záujem objaviť nový jazyk, zdokonaliť sa v komunikácii, oživiť si vedomosti pred cestou do zahraničia alebo Vás k štúdiu nemčiny vedú pracovné povinnosti (napr. sa chystáte zamestnať v nemecky hovoriacej krajine alebo v práci komunikujete so zahraničnými partnermi). Individuálny kurz nemeckého jazyka cez Skype je zostavený presne na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek s výhodou domáceho prostredia a pohodlia. Naši lektori podľa Vašich požiadaviek tiež prispôsobia metódy a výber učebných materiálov tak, aby ste v čo najkratšom čase čo najefektívnejšie dosiahli želané výsledky.
Cena kurzu:
Miesto konania: Prešov, Košice, Sabinov, Bratislava, Žilina
Úrovne kurzu: A1 - začiatočníci,
A2 - pokročilí začiatočníci,
B1 - mierne pokročilí,
B2 - pokročilí,
C1 - experti
* Vašu úroveň jazykových znalostí si zistíte pomocou zaraďovacieho testu, ktorý nájdete v hornom menu. Konkrétnu úroveň Vami vybraného jazykového kurzu si vyberiete v nezáväznej prihláške.
Učebné materiály: Pracujeme s kvalitnými a osvedčenými didaktickými materiálmi, pričom sa neobmedzujeme len na knihy a pracovné zošity, ale pri výučbe používame aj rôzne autentické doplnkové materiály, audiovizuálnu techniku a internet.
Doplnkové materiály pripravené lektorom sú v cene kurzu.
Výstup z kurzu: Potvrdenie o absolvovaní jazykového kurzu
Viac info o kurze