Deň výhier VaV 2014

Spievalo sa, tancovalo, strieľalo, hrýzlo, túrovalo, horelo, ale predovšetkým vyhrávalo a pomáhalo! V prvý októbrový deň sa na Hlavnej 50 bavil úplne každý.

 

Všetko to začalo akčným ránom

Prvý októbrový deň - skoro ráno. Na Hlavnú v Prešove prichádzajú policajti, psovodi a hasiči. Na ukážky ich práce už netrpezlivo čakajú škôlkari, tínedžeri i starší. Útok páchateľa, štekot psov, krik, stonanie raneného, horiace auto a dym. Všetko našťastie dopadlo na výbornú. Páchateľ bol zadržaný, zranený zachránený, horiaci vrak uhasený. Dav sa pomaly presúva pod pódium...

Den vyhier 19 Den vyhier 9 Den vyhier 23

 

Bavili sme sa počas celého dňa

Už od 11.00 žilo pódiumtancom, spevom, akrobaciou a humorom. Ochutnať ste mohli slovenský folklór, horúce latino, pohodové reggae aj divoký breakdance. Svoj šarm ukázali mažoretky, obratnosť predviedli šermiari, temperamentom ohúrila rozprávačka “Araňa” a svojimi “Harleykami” sa popýšili motorkári. Program bol jednoducho bohatý a pestrý.

Den vyhier 47 Den vyhier 54 Den vyhier 45

 

Domov sa odchádzalo s kopou zážitkov a cien

Šarmantné slečny s kopou farebných papierikov a spolu s nimi prichádzala možnosť skvelých výhier. Počas celého dňa ste mali možnosť zakúpiť si tombolové lístky a zapojiť sa tak do hry o skvelé ceny. A tombola bola na výhry veru naozaj štedrá... V hre boli vstupy do AquaCity Poprad, tetovanie, permanentky do fitness centra, profi fotenie kozmetické balíčky a mnoho ďalšieho. Počas dvoch žrebovaní sme rozdali spolu takmer 30 cien. Okrem tomboly sa žrebovali aj ceny od VaV - rozdali sme 10 kondičných jázd, jazykový kurz v hodnote 100 €, 200 € zľavu na vodičák, 200 € zľavu na ľubovoľný kurz od VaV Akademy a opatrovateľský kurz. Hlavnú cenu VaV- All Inclusive pobyt v Londýne - vyžreboval sám primátor mesta Prešov - Pavel Hagyari.

Pravidlá súťaže

 

Den vyhier 9 Den vyhier 9 Den vyhier 9

 

Tých mladších zamestnal býk a mucha

Žilo to nie len na pódiu a pod ním, ale rovnako aj medzi stánkami. Najväčší úspech zožali naše atrakcie. Mladšie ročníky si vyskúšali jazdu na býkovi, ale aj to, aké je to byť muchou. Úlohy boli jednoduché - vydržať čo najdlhšie a vyskočiť čo najvyššie. A že to veru bola sranda...

Den vyhier 39 Den vyhier 43 Den vyhier 39

 

Ženy sa menili na modelky, deti na “spajdrmenov”

Nové vlasy a make-up? Žiaden problém! Deň výhier VaV a PKO so sebou prinášal aj túto možnosť. V Salóne krásy Savoy si mohol v rámci VaV PREMENY sadnúť do kresla a zveriť sa do rúk profesionálov úplne každý. A kým dnu sa ženy menili na modelky, vonku pobehovali tigre! Pre tých najmenších sme totiž mali pripravené maľovanie na tvár - drobci sa tak menili na svoje obľúbené zvieratká, či rozprávkové postavičky.

Den vyhier 51 Den vyhier 9 Den vyhier 40

 

Dvere VaV-ky boli opäť otvorené

Tak ako po minulé ročníky, aj tento rok ste mali možnosť zakúsiť naše kurzy. Ukážková hodina Callanovej metódy, či jazda na autotrenažéri zaujala nejedného. Bavili sme sa aj na prezentácii Autoškoly VaV a Jazykovej školy VaV. Samozrejme, nesmeli chýbať súťaže. Spievalo sa, kreslilo a na rad prišli aj opilecké okuliare...

Den vyhier 9 Den vyhier 9 Den vyhier 9

 

Na prelome dňa a noci prichádza Nocadeň

Vrcholom Dňa výhier VaV a PKO bolo vystúpenie kapely Nocadeň, ktorá začala svoje vystúpenie za svetla a končila za tmy. A aj keď nám trochu poprchávalo, rozvášnenému davu pod pódiom to vôbec nevadilo.

Den vyhier 9 Den vyhier 9 Den vyhier 9

 

A to najdôležitejšie...

Deň výhier VaV a PKO sa niesol nie len v znamení zábavy a výhier, ale predovšetkým v znamení pomoci. Peniažky, ktoré sa vyzbierali v tombole poputujú na podporu Regionálneho autistického centra Francesco a Prešovských havkáčov. Obe združenia mali vyhradený stánok, v ktorom pútali najväčšiu pozornosť malé chlpaté šteniatka. Samozrejme, podujatím Deň výhier VaV a PKO s podporou nekončíme a pomáhať budeme aj naďalej! Nezabudnite, že aj Vy môžete pomáhať počas celého roka :).

Den vyhier 9 Den vyhier 71 Den vyhier 9

 

Štvrtý ročník Dňa výhier VaV a PKO je za nami. Bol pestrý, zábavný, farebný a my chceme poďakovať všetkým, ktorí ho takým spravili:

Ďakujeme účinkujúcim:

- spevákom, tanečníkom, kapelám, zabávačom i DJ-om. MC WILD HORSES a skupine historického šermu Cohors. Rovnako policajtom a hasičom.

Ďakujeme osobitne aj:

- pani Rakuščinecovej z Avonu a pani Sabolovej z Oriflame-u, ktoré nám pomohli zrealizovať VaV PREMENU. Študentom z SOŠ obchodu a služieb, ktorí navarili skvelý guľáš a reštaurácii Šport za výzdobu.

Ďakujeme vystavovateľom:

 

Ďakujeme sponzorom:

 

ĎAKUJEME VŠETKÝM TÝM, KTORÍ SA 1. OKTÓBRA BAVILI SPOLU S NAMI !
Tešíme sa na Vás o rok ;).