Partneri VaV

VaV Vám ponúka širokú škálu služieb: od vzdelávania, rekvalifikácie, naštartovania Vašej kariéry, podpory podnikateľov, marketingových služieb až po starostlivosť o vlastné telo prostredníctvom:

 

Agentúra VaV Slovakia

Agentúru VaV Slovakia poznáte už od roku 2003. Sme personálnou agentúrou, ktorá zabezpečuje kompletný servis pre opatrovateľky a au-pair. Patríme medzi subjekty, ktoré poskytujú tradične kvalitné akreditované vzdelanie. Ponúkame Vám kurzy za najvýhodnejšie ceny.

 • viac ako 25 tisíc spokojných klientov, určite nás poznajú aj Vaši známi
 • vlastné učebné materiály
 • Kompletný servis pre opatrovateľky
 • Personalistika - sprostredkovanie pracovného miesta
 • Vzdelávacie a rekvalifikačné kurzy
 • Individuálny prístup, skutočné zľavy a skvelé súťaže
Autoskola VaV

Autoškola VaV

S Autoškolou VaV si môžeš byť istý, že dostaneš kvalitný výcvik v plnom rozsahu a k tomu vždy aj niečo navyše. Autoškola VaV = kvalita, vynikajúca cena, množstvo akcií, zliav, priateľský prístup, jasné pravidlá a žiadne "nečakané prekvapenia". Vodičák si robíš len raz, tak prečo si nevybrať len to NAJ.

 • priateľskí a profesionálni inštruktori
 • MOŽNOSŤ VYHRAŤ NOVÉ AUTO - ako jediná autoškola na Slovensku
 • súťaže o vodičáky ZADARMO
jazykova skola VaV

Jazyková škola VaV

VaV ponúka kvalitnú jazykovú výučbu svojim klientom už 10 rokov. Spojenie vzdelávania a personalistiky sformovalo našu víziu zamerať sa na komunikatívnu stránku jazyka a jeho použitie v reálnom živote.

 • Viac ako 50 miest v SR
 • Všetky vekové kategórie.
 • Skupinovo aj individuálne

VaV Partners

My Vám ju založíme – Vy z nej budete profitovať! Spoločnosť VaV Vám ponúka službu založenia s. r. o. za veľmi výhodné ceny

Naše služby v rámci s.r.o. sú skutočne široké: kompletné založenie, asistované založenie, zmeny v s.r.o., predaj, burza, ready made, zrušenie s.r.o., virtuálne sídlo.

VaV Akademy

VaV Akademy predstavuje modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej cieľom je priniesť kvalitné vzdelanie pre všetkých. Naša vzdelávacia agentúra je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite. Tradíciu úspešne prepájame s neustálym progresom vo výučbe a moderným technickým vybavením.

Média Východ

Sme obchodnou spoločnosťou so sídlom v Prešove. Našou hlavnou činnosťou je tvorba a administrácia webových portálov zameraných na rôzne oblasti spoločenského záujmu. Realizujeme projekt “Vrátime Vám Rádio Východ”. Portfólio našich služieb je zamerané predovšetkým na reklamu.

Salón krásy SAVOY

V Salóne krásy Savoy je starostlivosť o vlastné telo zážitkom. Postaráme sa o Vás v príjemnom prostredí. Naši pracovníci s ú erudovaní profesionáli vo svojej oblasti. Používame exkluzívne a kvalitné kozmetické prípravky a dekoratívne inštrumenty vyrobené výlučne z prírodných materiálov. SAVOY sa pre Vás stane synonymom krásy, regenerácie a oddychu. SAVOY je značkou kvality. SAVOY podčiarkne Vašu prirodzenú krásu. Budete to Vy a predsa budete iná. Ponúkame Vám služby v oblasti kaderníctva, kozmetiky a vizážistiky, manikúry/pedikúry; masáže, školenia a kurzy krásy.

Savoy

Savoy Vám ponúka na prenájom komfortne zariadené a technicky vybavené školiace a zasadacie priestory na lukratívnych adresách v centrách miest Košíc, Prešova a Sabinova Cateringový, administratívny a technický servis.

OZ Tolamir

Občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012. Funguje na báze dobrovoľnosti jej členov a na základe finančnej podpory spoločností VaV - členov skupiny VaV.

tv medialka

Tv Mediálka

Televízia Mediálka, prvá internetová študentská televízia na Slovensku, vznikla na pôde Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove v roku 2007.

Vo vysielaní Mediálky sa tvorivo realizujú predovšetkým študenti a študentky študijného programu masmediálne štúdiá. Viacero z tých, ktorí/é sa podieľali na jej tvorbe, dnes úspešne pracuje v spravodajstve slovenských televízií (napríklad Dana Strculová v TV JOJ, Vladimír Tomek v TA3 či Viktória Doričová  v TV Markíza).

ZOC MAX PREŠOV

Zábavno obchodné centrum, v ktorom je radosť nakupovať.

presovsky havkaci

Prešovskí havkáči

Znepokojuje nás situácia v Prešove týkajúca sa opustených psov a práv psíčkarov. Žiaľ v Prešove sa nikomu nepodarilo urobiť zmeny, tak sme to zobrali do vlastných rúk a veríme, že s Vami sa nám to podarí. Sme samostatné združenie, ktoré sa nebojí o týchto problémoch rozprávať a snaží sa ich aj riešiť.

qalt

QALT s.r.o.

S autosalónom QALT s.r.o. máme výborné skúsenosti. Kupovali sme v ňom už dve vozidlá - Škodu Fabia Combi a Škodu Rapid. V oboch prípadoch sme boli nadmieru spokojní s prístupom pracovníkov. Vždy skvelé jednanie a rýchle vybavenie. Ďakujeme skvelému kolektívu, zvlášť pánovi Radoslavovi Staňovi a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Super DRIVE

SuperDRIVE je lídrom v oblasti ďalšieho vzdelávania vodičov na Slovensku, tréningami doposiaľ prešlo takmer 35 000 vodičov. Škola má špecialistov pre každú oblasť motorizmu (osobné a nákladné autá, motocykle, eko jazda, defenzívna jazda a povinné preškoľovanie vodičov).

 

Aj Vy môžete patriť medzi lukratívnych partnerov VaV.

Kontaktujte nás na 0948 196 604.