Benefitné poukážky

V spoločnosti VaV môžete okrem hotovosti platiť aj pomocou benefitných či darčekových poukážok. Ide o jednoduchý a efektívny spôsob platby, ktorý je viazaný na individualitu každého klienta. U nás ich môžete využiť na viacero typov kurzov.

 

Typy poukážok a ich praktické využitie:

 

  • 1. Platba kurzu - DOXX (typ: benefitné poukážky), VAŠA Slovensko (typ: benefitná poukážka), Chéque Déjeuner (typ: Cadhoc), Teenfinio (cash)
  • 2. Automatická zľava – Teenfino (too id), ISIC (ITIC, EURO, Junior Railplus Euro). Platí ihneď po predložení karty, ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami. ISIC môžete uplatniť napríklad na kurzy v našej jazykovej škole či v autoškole (získate automatickú zľavu 5 %) a na vybrané kurzy vo VaV Akademy (získate zľavu 3 – 5 %).
  • 3. Darčekové poukážky VaV - sú výborným spôsobom ako urobiť radosť vaším blízkym, pretože spolu s poukážkou im darujete nové zážitky a vedomosti, ktoré sú na nezaplatenie. :) Uplatnite ich na rôzne typy kurzov, ktoré máme v ponuke. Zakúpiť darčekovú poukážku na kurz podľa vlastného výberu môžete osobne v pobočkách Prešove, Košiciach a Sabinove, alebo vyplnením online formulára, ktorý spolu s ďalšími informáciami nájdete na stránkach:

 

vavakademy jazykova skola vav autoskola vav

 

V prípade, ak sa rozhodnete využiť benefitné alebo darčekové poukážky, kontaktujte manažérku vybraného kurzu telefonicky alebo zaslaním nezáväznej online prihlášky.