Kariéra vo VaV

Lektor/-ka anglického, nemeckého, francúzskeho a španielského jazyka

Zaraďte sa do tímu profesionálnych lektorov Jazykovej školy VaV! Ak máte chuť odovzdávať svoje vedomosti a vzdelávať iných, radi Vás privítame medzi nami.

Foreign Language Lecturer
Position
ERASMUS + PLACEMENT INTERN - Foreign Language Lecturer
Lektor IT kurzov – programovanie, AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, grafika, tvorba web stránok

Hľadáme lektora/školiteľa k spolupráci v rámci rôznych oblastí IT kurzov – balík Microsoft Office, SQL, grafické kurzy, tvorba webových stránok (HTML, CSS, JavaSkript, CMS Joomla/Wordpress), AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, prípadne iné kurzy. Ak ste odborníkom v niektorej z daných oblastí a máte skúsenosti s lektorovaním, zašlite nám svoj životopis spolu so zoznamom kurzov, ktoré dokážete zastrešiť. 

Manikérka

Salón krásy SAVOY jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu príjme do svojho tímu zručnú a príjemnú  MANIKÉRKU / MANIKÉRA so skúsenosťami v ošetrovaní a starostlivosti o ruky,  nechty, ich úpravou a modeláciou a s príjemným vystupovaním.

Grafický dizajnér
Organizátor vzdelávacích kurzov - Jazyková škola VaV

Pridajte sa k nám, staňte sa aj Vy členom tímu vo vzdelávacej spoločnosti pre kurzy cudzieho jazyka v Jazykovej škole VaV.

Obchodný zástupca

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU pre oblasť ďalšieho vzdelávania.

IT pracovník
Personálna a vzdelávacia spoločnosť ponúka pracovné miesto IT PRACOVNÍKA na absolventskú prax.
Inštruktor autoškoly VaV - skupina B - Košice, Prešov a Sabinov
Ak máte chuť jazdiť, schopnosť a trpezlivosť vzdelávať iných, ponúkame Vám pracovné miesto INŠTRUKTORA v autoškole.
Lektor/-ka kurzov krásy - Vizážista, Kozmetik, Manikér, Pedikér

Zaraďte sa do lektorského tímu kreatívnych kvalifikovaných odborníkov s lektorskými skúsenosťami, pripravenými na vedenie kurzov s vysokou dávkou praktického prínosu pre budúcich kozmetikov a vizážistov. Odovzdávajte svoje skúsenosti na vysokej úrovni aj ostatným.

Pedikérka
Salón krásy SAVOY – jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu – hľadá do tímu PEDIKÉRKU. Ak ste šikovný vyštudovaný absolvent alebo kurzista, či už máte niekoľkoročnú prax, využite túto príležitosť!