LEKTOR/KA KURZU AUTOOPRAVÁR - MECHANIK

Popis pracovnej pozície

Hľadáme lektora pre kurz, ktorý je koncipovaný homogénne ako odbor profesijnej prípravy pre úsek obsluhy so všeobecným prehľadom o celej oblasti autoopravárenských služieb a so základnými predpokladmi pre výkon obchodno-podnikateľských aktivít.

Druh pracovného pomeru dohoda o vykonaní práce alebo pri živnostníkoch zmluva o spolupráci
Náplň práce

Úlohou lektora/ky je pripraviť klientov po teoretickej a praktickej stránke, aby:

- získali odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre uplatnenie v odbore autoopravár –  mechanik,

- poznali zásady používania náradia a servisnej techniky,

- získali znalosti v oblasti správnej činnosti a diagnostiky vozidiel,

- realizovali bežné opravy automobilov, nastavenie a údržbu.

Požiadavky
Požadované vzdelanie:

úplné stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár - mechanik
vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v oblasti strojárstva

Podmienky pre odbornú a lektorskú spôsobilosť:
Odborná spôsobilosť:
doklad o dosiahnutom vzdelaní a dĺžka odbornej praxe:
- vysokoškolské vzdelanie + 2 roky odb. praxe
- úplné stredné vzdelanie + 5 rokov odb. praxe
Lektorská spôsobilosť:
osvedčenie Lektor výhodou

Plat 8 - 15 € (45 min vyučovacia hodina)
Nástup dohodou
Miesto výkonu práce Prešov
Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis s fotografiou na e-mailovú adresu vyberove@vav.sk.

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Klimovič Bojkasová, 0948 956 787

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené podmienky budeme následne telefonicky kontaktovať.