Lektor IT kurzov – programovanie, AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, grafika, tvorba web stránok

Popis pracovnej pozície

Hľadáme lektora/školiteľa k spolupráci v rámci rôznych oblastí IT kurzov – balík Microsoft Office, SQL, grafické kurzy, tvorba webových stránok (HTML, CSS, JavaSkript, CMS Joomla/Wordpress), AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, prípadne iné kurzy. Ak ste odborníkom v niektorej z daných oblastí a máte skúsenosti s lektorovaním, zašlite nám svoj životopis spolu so zoznamom kurzov, ktoré dokážete zastrešiť.

Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce
  • príprava a realizácia školení a workshopov
  • spolupráca pri tvorbe tréningových plánov a obsahových náplní jednotlivých tréningov
  • vypracovanie tréningových študijných materiálov
Požiadavky

Požadované vzdelanie

- stredoškolské vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor

IT, grafik

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • expert vo svojej oblasti IT kurzov
  • schopnosť viesť ľudí, pedagogické návyky, zodpovedný a profesionálny prístup
  • skúsenosti s lektorovaním, vedením kurzov
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, časová flexibilita, lojálnosť
  • možnosť viesť kurz aj v cudzom jazyku veľkou výhodou
  • samostatnosť
  • komunikatívnosť
  • schopnosť motivovať

Iné výhody

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť vlastnej sebarealizácie a odborného rastu
  • adekvátne finančné ohodnotenie
Plat od 6,90€ / hodina
Nástup ihneď
Miesto výkonu práce Prešov, Košice, Banská Bystrica, Bratislava, Žilina
Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS a súhlas s ochranou osobných údajov na našu e-mailovú adresu: vyberove@vav.sk.

K životopisu a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:

Súhlasim s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom VaV Akademy uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.vavakademy.sk/kariera-vo-vav v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.