Aj VaV podporuje teenfinio !

Milí rodičia školopovinných detí, počuli ste už o teenfinio?

 

Ak Vaše deťúrence zvyknú dostávať peniažky na svoje sviatky, za vysvedčenie alebo pri drobných výpomocných prácach v domácnosti nemusíte ich im odkladať už iba do prasiatka :)

 

Teenfinio je zaujímavý program pre deti základných škôl (od 8 - 14 rokov), prostredníctvom ktorého sa môžu Vaši malí školáci zdokonaliť v hospodárení s financiami a investovať ich zmysluplnejšie.

Program zahŕňa teenfinio info (rady a tipy ohľadom vreckového ako pre deti, tak aj pre ich rodičov), teenfinio point (aplikácia na dosiahnutie úloh a cieľov, za ktorých splnenie je dieťa odmenené rodičmi) a teenfinio club.

 

Práve členstvo v teenfinio clube prinesie dieťaťu viacero možností ako:

zľavy a výhody v prevádzkach množstva spoločností, špeciálne zľavy v teenfinio collections, automatické zapojenie do rôznych súťaží a možnosť využívať teenfinio poukážky (teenfinio cash).

 

VaV podporuje zaujímavé projekty a ak je aj Vaše dieťa v teenfinio, môže u nás využiť svoje poukážky a navyše po preukázaní sa kartou v teenfinio klube, v Jazykovej škole VaV automaticky získava 5% zľavu na akýkoľvek jazykový kurz!

 

Učiť deti investovať do vzdelania sa oplatí!

 

Viac info. o teenfinio nájdete na stránke: teenfinio.sk